Oferujemy księgowość przez internet – portal Znany Księgowy

Chcemy żebyś był naszym partnerem oraz czuł, że możesz nam zaufać. Świadczymy pomoc klientom prowadzącym jednoosobowe działalności gospodarcze ale także oferujemy swoje usługi dla firm zatrudniających setki pracowników. Mamy możliwość świadczenia usług w siedzibie przedsiębiorcy. Dysponując pełnomocnictwem przedsiębiorcy kontaktujmy się m. in. z urzędem skarbowym i zusem. Posiadamy wiedze specjalistyczną w różnych obszarach biznesu, którą zdobyliśmy pracując w korporacjach na stanowiskach managerów i jako główni księgowi. Oferujemy różne formy płatności w tym gotówka, przelew 7, czternaście a nawet trzydzieści dni. Nasze biuro rozliczeniowe to prężnie rozwijająca się działalność gospodarcza. Nasi eksperci regularnie się kształcą, podnosząc swoje kwalifikacje i zdobywając kolejne wyróżnienia. Na ten moment zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę w wielu miastach w całym kraju. Jako nasz partner otrzymasz możliwość bezpłatnych porad i konsultacji w zakresie tematyki kadrowo-płacowej prowadzonej przez ciebie działalności gospodarczej.

Oferta księgowości dopasowana do potrzeb klienta

Poszukujesz dobrego biura rachunkowego w atrakcyjnej cenie? Sprawdź naszą ofertę. Jesteśmy po to aby wam pomóc. Wierzymy, że nasza wiedza, doświadczenie oraz umiejętności mogą być przydatne w twoim biznesie. Nasze biuro rachunkowe świadczy następujące usługi księgowe: prowadzenie ksiąg rachunkowych, prowadzenie księgi przychodów oraz rozchodów, prowadzenie ewidencji ryczałtowej, kontrola nad prowadzeniem ksiąg rachunkowych w siedzibie przedsiębiorcy, doradztwo w zakresie organizacji i informatyzacji rachunkowości. Szukasz dobrego i taniego biura rachunkowego? Nasze biuro księgowe jest do twojej dyspozycji – znany-ksiegowy.pl – zapraszamy do współpracy.

Znany księgowy

Ponadto wykonujemy badania sprawozdań finansowych oraz prawidłowości wykorzystania dotacji unijnych. Zakres naszej oferty handlowej obejmuje również kadry, płace oraz zus. W tym zakresie proponujemy: rozliczenia kadrowo-płacowe, porady w zakresie prawa pracy, rozliczenia z zusem, rozliczanie dofinansowania, rozliczanie z pefron, reprezentowanie przedsiębiorcy podczas kontroli zus i państwowej inspekcji pracy. Nasza oferta handlowa obejmuje doradztwo oraz pomoc w wielu sprawach związanych z potrzebami klientów w zakresie dokumentacji. Czy wiesz, że czas założenia spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w Polsce może zająć nawet kilka tygodni! Z naszą firmą będzie to szybciej. Zadzwoń lub napisz do naszej firmy. Pomożemy ci we wszystkim.

admin

Blog, pressel page w jednym. Dodaj wpis, reklamę produktu lub usługi.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *